Оформлюєм заказ

Оформлення замовлення здійснюється у кілька етапів

1

Макет

Якщо у Вас є готовий макет - Ви надсилаєте його на перевірку, ми перевіряємо його та підтверджуємо його до друку. Якщо макету немає, Ви надсилаєте (Вайбер, Телеграм, Пошта) всю інформацію для його розробки. Наші дизайнери оцінюють вартість розробки, роблять макет, надсилають його на затвердження. 
2

Оплата

Оплата за друк здійснюється відповідно до прорахунку - готівковим або безготівковим способом.
3

Друк

Друкуємо затверджений макет. Після запуску макета в роботу жодних змін не приймаються. Терміни виготовлення обмовляються із замовником заздалегідь.
4

Отримання замовлення

Про готовність замовлення ми повідомляємо. Можливе самовивезення чи відправлення на будь-яке відділення Нової Пошти України. Можливе пільгове відправлення Новою Поштою - 7% вартості замовлення (але, не менше 50 грн).

Макет або інформацію для розробки макету шлемо сюди
*- Збірний тираж. Тобто. Ваш макет поєднується з макетами інших замовників і друкуються разом. Таким чином, початкові витрати на тираж виходять набагато менше. *- Робочий день вважається повним. Тобто. день, в який відбулася оплата за замовлення, або надсилається макет - вважається неповним і при розрахунку термінів виготовлення продукції не враховується. *- Можлива затримка виготовлення у термін 1-2 робочих дні. Будь-які притензії, що влагоджуються в ці терміни, не приймаються. Ми не Боги і працюємо з "залізом", електрикою, яка іноді ламається, плюс має місце бути "людський фактор" - тому всього передбачити не в змозі.