Наліпки

наклейки будь-якого розміру та форми, на самоклеючому папері та плівці

можлива будь-яка кількість, будь-яких розмірів, на будь-якому папері - для прорахунку зв'яжіться з менеджером

Якщо Ви щось не знайшли у прайсі чи переліку продукції - ПИШИТЕ / ТЕЛЕФОНУЙТЕ наші менеджери із задоволенням Вам допоможуть

Наліпки

наклейки

Навіщо вони?

Наклейки потрібні щоб інформацію розміщену на них клеїти на будь-які поверхні. Наклейка містить клейовий шар, завдяки якому не потрібно користуватися клеєм. Відірвав підкладку та наклеїв наклейку.

Які бувають?

Бувають різних форм та розмірів. Прямокутні, круглі, довільної форми, просто різання букв. Прямокутні зазвичай ріжуться на різаку Круглі за допомогою висікання. Довільної форми – за допомогою плоттера. Друкуються як на папері, що самоклеїться, так і на плівці. Плівка буває біла та прозора, глянсова та матова. Також можливе плотерне різання на кольоровому оракалі, з наступним намонтажем на транспортну плівку - для подальшої поклейки на скло, вітрини і т.д. Також ми друкуємо повнокольорові наклейки для поклейки з внутрішньої сторони вітрин.

Як друкуються?

Найпростіший метод цифрового друку. Виготовляються протягом 2-3 днів з дня надання макета. Цифровий друк дозволяє виготовляти флаєри невеликими тиражами від 100шт. Макети можуть бути будь-якої кольоровості (СМУК). Офсетний друк – найдешевший метод, але й найтриваліший. Макет друкується збірний – тобто. збираються макети з кількох замовників, формуються на аркуші і потім друкуються. Макет може бути будь-якої кольоровості. Тираж від 1000 шт. Також можливий широкоформатний друк наклейок розміром до 3 м завширшки та 50 м завдовжки.