Кишенькові календарики

70x100мм, бумага 300гр/м2, повнокольоровий друк із двох сторін, захисний лак

можливо будь-яку кількість, будь-яких розмірів, на будь-якому папері - для прорахунку зв'яжіться з менеджером

можливо будь-яку кількість, будь-яких розмірів, на будь-якому папері - для прорахунку зв'яжіться з менеджером

Якщо Ви щось не знайшли у прайсі чи переліку продукції - ПИШИТЕ / ТЕЛЕФОНУЙТЕ наші менеджери із задоволенням Вам допоможуть

Календарі

календарь

Навіщо вони?

Календарі - одна з найбільш вдалих видів реклами, тому що кишенькові календарі зазвичай зберігають цілий рік, а квартальні, перекидні - взагалі висять на стіні або стоячи на столі цілий рік. Ваша реклама на них постійно перед очима.

Які бувають?

* Кишенькові - це календарики невеликих розмірів (стандарт 70х100мм), з одного боку яких друкується зображення з рекламою, але в обороті календарна сітка і контакти. Бувають з ламінацією і без, із закругленими кутами та без. * Квартальні – це календар, який вішається на стіну. Верх шапка календаря з рекламою, внизу 1 (економ) або 3 (стандарт) сітки місяця. Зручно дивитися поточну дату, оскільки вони мають пересувний віконець. * Календар будиночок - це календар, який ставиться на стіл у вигляді піраміди та будиночка. Бувають без перекидних листів із місяцями та з перекидними листами. * Настінні чи видові – це великі календарі, які вішаються на стіну. Мають 12 аркушів, на кожному з яких є зображення та сітка місяця.

Як друкуються?

Найпростіший метод цифрового друку. Цифровий друк дозволяє виготовляти флаєри невеликими тиражами від 10шт. Макети можуть бути будь-якої кольоровості (СМУК).
Офсетний друк – найдешевший метод, але й найтриваліший. Макет друкується збірний – тобто. збираються макети з кількох замовників, формуються на аркуші і потім друкуються. Макет може бути будь-якої кольоровості. Тираж від 500 шт.

визитки